لیســــت قیمــــت و تعــــــرفه

ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک، رئال و پیکسلیشن

 


 


 


 

برای اطلاع از طرح های تخفیفی و کدهای تخفیف، شماره همراه خود را از طریق کادر زیر برای ما ارسال کرده و یا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 


 ✅ با ما همراه باشید...
برای سفارش تیزر، پس از تماس با ما و مشخص نمودن کلیات تیزر؛ تصاویر، جملات و اطلاعاتی که قصد دارید در تیزر نمایش داده شوند را برای ما ارسال نمایید و در زمان مقرر تیزر خود را دریافت کنید.
در ویدئو های زیر تعدادی از نمونه کارهای موشن گرافیک و رئال ما را می توانید مشاهده نمایید.
برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید

نمونه موشن گرافیک

دمو نمونه کارها

نمونه تیزر رئال

نمونه موشن گرافیک


 


 

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک کوتــاه بـــدون نیاز به فیلمــبرداری
آماده سازی در زمان کوتاه، جذابیت بالا، مقرون به صرفه و با کاربردهای فراوان
ساخت تیزر تبلیغاتی درون سازمانی و نمایشگاهی برای پخش درون غرفه ای، تبلیغات ویدیویی در شبکه های اجتماعی و وبگاه ها
همانطور که می دانید شما همیشه برای ساخت فیلم، کلیپ و تیزر تبلیغاتی خود امکان فیلمبرداری ندارید! یا محدودیت زمان دارید و یا می خواهید پروژه را بدون زحمات و مشکلات حمل و نقل و با کمترین هزینه به اتمام برسانید. شاید هم می خواهید برای ساخت تیزر تبلیغاتی در مدت زمان کوتاه، بیشترین اطلاعات را به مخاطب یا مخاطبان خود برسانید. ما به شما تیزر موشن گرافیک را پیشنهاد می کنیم. تنها با چند تصویر و کمی اطلاعات نوشتاری در مورد آنها و یک نریشن با استفاده از گوینده های حرفه ای رادیو و تلویزیون و در مدت زمان کوتاه صاحب تیزر ویژه معرفی محصول یا محصولات و خدمات خود با جذابیت بسیار بالا می شوید.
اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات و تیزر موشن گرافیک را می توانید در  اینجا مطالعه کنید.
 
"ساخت تیزر نمایشگاهی"
ساخت تیزرهای نمایشگاهی برای معرفی محصولات و خدمات شرکت و کارخانه ، جهت پخش در نمایشگرهای نصب شده در محل غرفه شما. این تیزرها به صورت موشن گرافیک (گرافیک و انیمیشن کامپیوتری) ساخته شده و نیازی به فیلمبرداری ندارند. به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی آماده شده و همچنین از هزینه کمتری برای ساخت برخوردارند.
ساخت تیزر تبلیغاتی برای فضای اینترنتی، تبلیغات ویدیویی در شبکه های اجتماعی مانند: تلگرام، اینستاگرام و...، و یا پخش در وبسایت
در صورتی که قصد ساخت تیزر تبلیغاتی و نمایش در اینترنت، شبکه های اجتماعی و یا حتی درج تیزر در وبسایت خودتان را دارید این بهترین انتخاب شما خواهد بود. با سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک کوتاه ، جذاب کلاسیک و یا مهیج و اکشن ، محصولات و خدمات خود را در فضای مجازی معرفی نمایید. همچنین راه اندازی کمپین تبلیغاتی از این طریق بسیار مطلوب و نتیجه بخش خواهد بود. این رده جدید از تبلیغات با توجه به اینکه با هزینه ای کم مخاطبان بسیاری دارد، مورد توجه بسیاری از شرکت ها و تولیدکنندگان قرار گرفته است.
ساخت تیزر تبلیغاتی گرافیکی و موشن گرافیک با جذابیت بسیار بالا جهت نمایش دادن خدمات مورد نظر و تصاویر مرتبط، به همراه تصاویر و نام و لوگو. این نوع تیزر و کلیپ نیازی به فیلمبرداری ندارد و مقرون به صرفه تر از تیزر رئال و ویدیویی که نیاز به فیلمبرداری دارد می باشد.
هر روز و هر لحظه ای که شما تبلیغات خود را دیرتر شروع کنید رقبا از شما پیشی خواهند گرفت. پس فرصت را از دست ندهید...